Webform Stripe (7.x-1.10) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Email address
af: E-posadres

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Locale
af: Lokaal

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits
