Webform Stripe (7.x-1.10) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: no
el: όχι

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Amount
el: Ποσό

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Checkout settings
el: Ρυθμίσεις ολοκλήρωσης παραγγελίας

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα
