Webform Stripe (7.x-1.10) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Description
hi: उल्लेख

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Email
hi: ईमेल

en: no
hi: नहीं

en: Locale
hi: लोकेल

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन
