Webform Stripe (7.x-1.10) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Description
ku: دەربارە

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: no
ku: نەخێر

en: Locale
ku: شوێن

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی
