Webform Stripe (7.x-1.10) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်
