Webform Stripe (7.x-1.10) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: no
ug: ياق

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: German
ug: گرمانچە
