Webform Stripe (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Description
uk: Опис

en: Currency
uk: Валюта

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: no
uk: ні

en: Locale
uk: Мова

en: Amount
uk: Величина

en: Image URL
uk: URL зображення

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Installed
uk: Встановлено

en: Webform
uk: Вебформа

en: test
uk: тест

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Image upload
uk: Завантаження зображень

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: live
uk: наживо

en: paid
uk: оплачено

en: No image
uk: Зображення відсутнє

en: Checkout settings
uk: Налаштування оформлення

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Image type
uk: Тип зображення

en: Configured
uk: Налаштовано

en: auto
uk: автоматичний

en: Fixed amount
uk: Фіксована величина

en: Webform Stripe
uk: Вебформа Stripe
