Webform Stripe (7.x-1.10) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Currency
ur: کرنسی

en: Email
ur: ای میل

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن
