Webform Stripe (7.x-1.11) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: no
eu: ez

en: Locale
eu: Bertakoa

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia
