Webform Stripe (7.x-1.11) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Currency
fr: Devise

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: no
fr: non

en: Locale
fr: Localisation

en: Amount
fr: Montant

en: Image URL
fr: URL de l'image

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Italian
fr: Italien

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Chinese
fr: Chinois

en: Installed
fr: Installé

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Image upload
fr: Transfert d'image

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: paid
fr: payé

en: No image
fr: Pas d'image

en: Checkout settings
fr: Paramètres du tunnel d'achat

en: Default image
fr: Image par défaut

en: Test mode
fr: Mode test

en: Image type
fr: Type d'image

en: Configured
fr: Configuré

en: subscribed
fr: inscrit

en: Missing!
fr: Manquant !

en: Fixed amount
fr: Montant fixe
