Webform Stripe (7.x-1.11) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: Description
id: Deskripsi

en: Currency
id: Mata uang

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: no
id: tidak

en: Locale
id: Lokal

en: Amount
id: Jumlah

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Installed
id: Terinstal

en: Checkout settings
id: Pengaturan checkout

en: Default image
id: Gambar bawaan
