Webform Stripe (7.x-1.11) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Email address
kk: Email адресі

en: Description
kk: Сипаттама

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Locale
kk: Тіл

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс
