Webform Stripe (7.x-1.11) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: no
nn: nei

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: No image
nn: Ingen bilder
