Webform Stripe (7.x-1.11) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
