Webform Stripe (7.x-1.11) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки
