Webform Stripe (7.x-1.13) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Description
fa: شرح

en: Currency
fa: واحد پول

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: no
fa: خیر

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Amount
fa: مقدار

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Installed
fa: نصب شده

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Checkout settings
fa: تنظیمات فرایند تکمیل سفارش

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
