Webform Stripe (7.x-1.13) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
