Webform Stripe (7.x-1.13) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Description
sv: Beskrivning

en: Currency
sv: Valuta

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: no
sv: nej

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Amount
sv: Belopp

en: Image URL
sv: URL för bild

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Installed
sv: Installerad

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Checkout settings
sv: Inställningar för kassan

en: Default image
sv: Standardbild

en: Test mode
sv: Testläge

en: Fixed amount
sv: Fast belopp
