Webform Stripe (7.x-1.14) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: no
fi: ei

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Amount
fi: Määrä

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Installed
fi: Asennettu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: test
fi: testaa

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Checkout settings
fi: Kassan asetukset

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Image type
fi: Kuvan tyyppi

en: subscribed
fi: tilannut

en: Fixed amount
fi: Kiinteä määrä
