Webform Stripe (7.x-1.14) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: no
ro: nu

en: Amount
ro: Suma

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Installed
ro: Instalat

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Checkout settings
ro: Opţiuni casă

en: Default image
ro: Imagine implicită
