Webform Stripe (7.x-1.14) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: no
te: కాదు

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్
