Webform Stripe (7.x-1.14) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Description
vi: Mô tả

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: no
vi: không

en: Locale
vi: Bản địa

en: Amount
vi: Số lượng

en: Chinese
vi: Trung Quốc

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Checkout settings
vi: Các thiết lập tính tiền

en: Default image
vi: Ảnh mặc định

en: auto
vi: tđộng
