Webform Stripe (7.x-1.15) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Description
ka: აღწერა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: no
ka: არა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
