Webform Stripe (7.x-1.15) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: no
lv: nē

en: Locale
lv: Lokāle

en: Amount
lv: Summa

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Installed
lv: Instalēts

en: Webform
lv: Webforma

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Image type
lv: Attēla veids

en: Configured
lv: Konfigurēts
