Webform Stripe (7.x-1.15) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Description
sk: Popis

en: Currency
sk: Mena

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: no
sk: nie

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Amount
sk: Množstvo

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Installed
sk: Inštalované

en: Webform
sk: Webformulár

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Fixed amount
sk: Pevná suma
