Webform Stripe (7.x-1.15) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: no
sq: jo

en: Locale
sq: Gjuha

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht
