Webform Stripe (7.x-1.15) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Description
tr: Açıklama

en: Currency
tr: Para birimi

en: Image
tr: Resim

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: no
tr: hayır

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: Amount
tr: Miktar

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Installed
tr: Kurulu

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Checkout settings
tr: Kasa ayarları

en: Default image
tr: Ön tanımlı resim
