Webform Stripe (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: no
ar: لا

en: Locale
ar: المحليات

en: Amount
ar: المبلغ

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Installed
ar: مثبت

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Checkout settings
ar: إعدادات الأداء
