Webform Stripe (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: yes
be: так

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: no
be: не

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Installed
be: Усталявана

en: Webform
be: Анкета

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая
