Webform Stripe (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: yes
hr: da

en: Description
hr: Opis

en: Currency
hr: Valuta

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: no
hr: ne

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Amount
hr: Iznos

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Installed
hr: Instaliran

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Checkout settings
hr: Postavke narudžbe
