Webform Stripe (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: yes
ps: هو

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: no
ps: نه

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Installed
ps: لګول شوي
