Webform Stripe (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: yes
gl: si

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: no
gl: non

en: Locale
gl: Localización

en: Amount
gl: Cantidade

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Installed
gl: Instalado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Checkout settings
gl: Configuración de usuario

en: Configured
gl: Configurado
