Webform Stripe (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: yes
is: já

en: Description
is: Lýsing

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: no
is: nei

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Amount
is: Upphæð

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska
