Webform Stripe (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: yes
mr: हो

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Currency
mr: चलन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन
