Webform Stripe (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: yes
am: አዎ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ
