Webform Stripe (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: yes
ast: Sí

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: no
ast: non

en: Locale
ast: Llocal

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés

en: Installed
ast: Instaláu
