Webform Stripe (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: yes
bg: да

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: no
bg: не

en: Locale
bg: Език

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски
