Webform Stripe (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: no
bo: མིན

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
