Webform Stripe (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: German
eo: Germana
