Webform Stripe (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: yes
fil: oo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: view
fil: tingnan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Locale
fil: Pampook

en: English
fil: Ingles

en: German
fil: Aleman
