Webform Stripe (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: no
lt: ne

en: Locale
lt: Lokalė

en: Amount
lt: Suma

en: English
lt: Anglų

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Webform
lt: Web forma

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos
