Webform Stripe (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: no
ne: हैन

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
