Webform Stripe (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: yes
os: ойы

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
