Webform Stripe (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Installed
sl: Nameščeno
