Webform Stripe (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: no
th: ไม่

en: Locale
th: ภาษา

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Installed
th: ติดตั้ง
