Webform Stripe (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Currency
et: Valuuta

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: no
et: ei

en: Locale
et: Regiooniseaded

en: Amount
et: Kogus

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: test
et: testi

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Default image
et: Vaikimisi pilt
