Webform Stripe (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: no
oc: non

en: Locale
oc: Localizacion

en: Amount
oc: Montant

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Chinese
oc: Chinés

en: Installed
oc: Installat

en: test
oc: tèst

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand

en: Default image
oc: Image per defaut
