Webform Stripe (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Currency
ru: Валюта

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: no
ru: нет

en: Locale
ru: Язык

en: Amount
ru: Сумма

en: Image URL
ru: URL изображения

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Installed
ru: Установлено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: test
ru: тест

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Image upload
ru: Загрузка изображений

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: paid
ru: заплачено

en: No image
ru: Нет изображения

en: Checkout settings
ru: Настройки процесса оформления заказа

en: Default image
ru: Изображение по умолчанию

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Image type
ru: Тип изображения

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Fixed amount
ru: Фиксированная сумма
