Webform Stripe (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Locale
ca: Local

en: Amount
ca: Import

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Checkout settings
ca: Paràmetres del procés de pagament

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: auto
ca: automàtic
