Webform Stripe (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Currency
it: Valuta

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Amount
it: Importo

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Installed
it: Installato

en: Not configured
it: Non configurato

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco

en: Checkout settings
it: Impostazioni del processo di acquisto

en: Default image
it: Immagine predefinita

en: Image type
it: Tipo di immagine
